Teie kodu jaoks. Teie armsamate jaoks. Sinu jaoks.

Iga päev alates 1840. aastast

Miljonid inimesed usaldavad meid kõige olulisemate asjade - meie kodude, perede ja väärisesemete - ohutuses hoidmisele. Iga päev. Olime olemas teie vanavanemate (ja tõenäoliselt ka nende vanavanemate) jaoks ning oleme siin teie ja järgmise põlvkonna jaoks. Sest kui me teeme asju, siis me teeme neid korralikult.

Jätkame innovatsiooniga

Me tunneme lukke - seest ja väljast. Kuid me tunneme ka tehnoloogiat. Seetõttu saame teie esemete kaitsmiseks jätkata uute toodete ja teenuste loomisega. Täna ühendame oma lukud, kaamerad, CCTV-d ja seifid nutikate, läbimõeldud ökosüsteemidega, et saaksite nautida täielikku meelerahu iga päev

Yale'i müügisalong Chrysleri hoones

1930. aastatel asutas Yale eksklusiivse müügisalongi New Yorgis Manhattani kesklinnas legendaarses pilvelõhkujas, Chrysler Building.

Muidugi oli hoone varustatud Yale'i lukkude ja riistvaraga (1930). Lisaks olid Woolworthi (1912), Metropolitan Life'i, New York Life'i (1929) ja Lincolni hooned (1930), mis olid selle aja mainekamad projektid.

Tooted teie kodu kaitsmiseks ja meelerahu pakkumiseks

Yale Nutikas seif

Ärge muretsege oma väärisesemete pärast. Kaitske oma asju Bluetoothi ja WiFiga töötava seifiga, mis töötab rakendusega Yale Access. (Käivitatakse 2020. aastal Põhja-Ameerikas, APAC-is, LAM-is ja EMEA-s)

Yale Linus® Smart Lock

Nutikas ja võtmevaba. Linus® lubab võtmevaba sissepääsu, lukustab ja avab teie ukse ning jälgib, kes tulevad ja lähevad 24/7 sissepääsu ajalooga. Ja kõike seda telefonis, kusiganes te viibite. (Käivitatakse EMEA-s, 2020)

Yale nutikas kapilukk

Hoidke oma kodus esemed turvaliselt. Kapid või sahtlid, kus hoitakse ravimeid, puhastusvahendeid või olulisi dokumente tuleb kindlalt lukustatud hoida. (Käivitatakse 2020. aastal Põhja-Ameerikas, APACis ja EMEA-s)