Trusted every day

Alates 1840. aastast oleme kaitsnud kodusid ja pakkunud meelerahu. Meie lugu sai alguse väikesest lukukauplusest USA-s, kui Linus Yale lõi oma esimese innovaatilise luku. Oleme arenenud mehaanilisest innovaatorist nutikate lukkude ja kodude ühendamise evolutsiooni juhiks. Meie kaubamärk seisab usaldusel, teadmistel ja pärandil; vastupidavate ja kvaliteetsete toodete valmistamisel. Seetõttu eksisteerime tänapäevalgi ja enam kui 120 turul.

Linus Yale

Kõik, mis on Yale täna, võlgneme tänu Linus Yale'i leidlikkusele. Ta avas oma esimese käsitööna valminud pangalukkude kaupluse 1840. aastal ja varsti pärast seda Newportis, USA-s asuva lukuvabriku, et valmistada tema välja töötatud ainulaadset tihvtmuuk südamikuga lukku. Tema mehaaniline innovatsioon on tänapäeval enamikul turgudel endiselt meie lukkude keskmes.

Tihvtmuuk leiutis

Yale'i tuntuim lukk on tihvmuuk südamikuga lukk. See lukk sarnaneb iidse Egiptuse lukuga, kuid pigem libiseva kui pöörleva mehhanismiga (USA patent 18 169). See mehhanism takistab luku avamist ilma õige võtmeta ja on tänapäeval laialt populaarne.

Yale'i müügisalong Chrysleri hoones

1930. aastatel asutas Yale eksklusiivse müügisalongi New Yorgis Manhattani kesklinnas legendaarses pilvelõhkujas, Chrysler Building.

Muidugi oli hoone varustatud Yale'i lukkude ja riistvaraga (1930). Lisaks olid Woolworthi (1912), Metropolitan Life'i, New York Life'i (1929) ja Lincolni hooned (1930), mis olid selle aja mainekamad projektid.

Meie väärtused

Elukvaliteedi tõstmine

Meie kirg on parandada kõikide igapäevaelu, olenemata nende asukohast. Kui teate, et teie kodu on turvaline, on lihtsam elust rõõmu tunda ja olla produktiivne.

Püüame muuta igapäevaelu lihtsamaks.

Sinu seadmine esikohale

Olla liider, peame kuulama. Oleme esindatud enam kui 120 riigis. Räägime teiega, et õppida teie elu, unistusi ja vajadusi. Mõned meist on põnevil uusima tehnika üle. Mõned muretsevad privaatsuse pärast. Ja mõned vajavad lihtsalt lukku. Oleme kõigi jaoks olemas.

Mõistmine sellest, mis on teile kõige olulisem, on meie tegevuse tuum.

Läbimõeldud innovatsioon

Meil on selle kohta oma ajalugu. Linus Yale teadis, et lukke saab paremini disainida. Kuid me ei arenda uusi ideid sellel põhjusel. Täna on innovatsioon seotud toodete integreerimisega nutikodudesse, platvormidesse ja teenustesse.

Meid juhib see, kuidas saame elu mugavamaks muuta ilma turvalisust ohustamata.

Sujuvad kogemused

Innovatsiooni mõte on muuta elu lihtsamaks ja paremaks. Iga kord, kui meiega suhtlete, soovime, et see oleks võimalikult lihtne: alates meie toodete tundmaõppimisest kuni nende igapäevase kasutamiseni.

Me tahame olla nähtamatud, kuid seal, kui te vajate meid.

Usalduse teenimine

Eksisteerime selleks, et vastata tõelisele põhivajadusele: tunda end turvaliselt. Kõik, mida me teeme, on sellele suunatud - alates sellest, kuidas me oma tooteid välja töötame ja kuidas teid toetame. Olime teie vanavanemate jaoks olemas ja oleme ka teie ning teie laste jaoks.

Usaldus on midagi, mida me teenime, ja töötame selle nimel, et igapäevaselt püsida.

Liigume ajaga

Oleme tuntud mehaaniliste lukkude ja miljonite kodude turvamise poolest. Aga me liigume ajaga. Täna ühendame need teadmised uusima tehnoloogiaga oma nutilukkudesse, kaameratesse ja teistesse turvatoodetesse.

Sinu kodu - Yale Access

Igapäeva hõlbustamiseks ühendame tooted, inimesed, teenused ja võimalused ühes liideses. Yale Access on meie ülemaailmne platvorm teie toodete, kaamerate, lukkude, seifide haldamiseks ja kodu digitaalsete võtmete jagamiseks turvalisel ja kontrollitud viisil. 

Nutikas viis kaitsta oma kodu

Kaitske, jälgige ja kontrollige oma kodu paljude Yale'i nutiseadmete abil. Ükskõik, kas see on nutikas ukselukk, nutikas alarm või digitaalne uksesilm, pakub Yale Smart Living toodete valik teile kontrolli oma kodu turvalisuse üle.

Tooted tulevastele ettevõtetele ja inimestele

Yale Ärihoonetes

Me loome teile tooteid. Meil on ka ärivaldkonna tooteid, nt mitmepereelamutele ja väikeettevõtetele. Mõnel turul kavandame, toodame ja turustame ka uksi, ukse avamisautomaatikat ja tooteid akendele.

Reisijad ja maailmarändurid

Maailmamajandus, maailmakodanikud, kaugtöö ja lühiajaline majutus nõuavad uusi lahendusi. Arendame tooteid, mis võimaldavad teil ühenduses olla oma kinnisvaraga igal ajal ja igal pool ning hallata isegi mitut neist erinevates riikides ühe lahendusega - Yale Access.

Igapäevane jagamine

Paljudes maades jagavad pered, sõbrad ja erinevad põlvkonnad elukohti. Paljud leibkonnad saavad abi igapäevaste ülesannete täitmisel, näiteks koristamine ja vanurite hooldamine. Meie nutitoodete abil saate jagada turvaliselt digitaalseid võtmeid ja teil on lihtne, jagatud ülevaade teie koju tarnitud teenustest.

Leia endale lähim Yale toodete edasimüüja

Yale on esindatud enam kui 120 turul, tootevalikuga, mis on valmistatud just teie turule ja kodule. Leidke oma kohalik kontakt ja avastage, kuidas saame teie igapäevast elu lihtsamaks ja turvalisemaks muuta.

Yale toodete edasimüüjad