Nutikam viis kaitsta oma kodu

Nutikas ja ühendatud, päriselt toimiv turvasüsteem, et kaitsta teile kõige kallimaid inimesi ja asju, kõikjalt ja alati. Usaldusväärsus, mugavus ja ühenduvus teie nutitelefoni nupuvajutusega.

Ühendatud kodu

Loodud koos töötama – Yale nuti-ukselukud, koduvalvesüsteemid, uksekellad, väli- ja sisekaamerad eraldiseisvatena või ühenduses üksteise ja meie usaldusväärsete partneritega; arukamad turvatooted, mis sobituvad märkamatult teie ellu ja teevad selle märgatavalt mugavamaks.

Nautige eeliseid

Kontrolli all, kusiganes te viibite

Vaadake kõikjalt koju ning saage tegevuste kohta hoiatusi ja reaalajas teavitusi.

Täielik meelerahu

Turvasüsteem, mis laseb teil elada oma elu, sest kodu on kõikjal teie kontrolli all.

Ühendatud nutisüsteem

Võimalus ühendada heidutustuled ja hääljuhtimine, et oma nutikat turvasüsteem edasi arendada.

Tutvuge Smart Living toodete valikuga

Nutilukud

Nutikas kodu algab nutikast ukselukust. Avage oma uks mobiilirakenduse, koodi või kiibiga. Saate teateid selle kohta, kes tuleb ja väljub uksest.

Kaamerad

Yale'i kaamerad võimaldavad teil mobiilirakenduse kaudu hoida silma peal oma kinnistul toimuva tegevusega.

Alarmsüsteem

Yale'i nutikodu alarmid võimaldavad teil mobiilirakenduse abil oma süsteemi aktiveerida ja deaktiveerida kusiganes te viibide.

Nutikad koos

Meie kogemused ja asjatundlikkus turvalisuse vallas toob muutuse. On loogiline, et kasutame oma turvasüsteemialaseid teadmisi nüüd rohkem ühendatud viisil. Anname teile alati kogu meie poolt pakutavat usaldusväärset asjatundlikkust võimalikult paindlikul ja intuitiivsel viisil. Koos usaldusväärse ja avatud meele lähenemisega teeme koostööd maailma kõige innovaatilisemate turuliidritega. Võtame teie kodu kaitsmise kohustust tõsiselt, et saaksite nautida täielikku meelerahu.