Yale kaamerad

Olge kindel, et Teie kodu on alati kaitstud isegi kui olete eemal. Kõikide Yale`i sise- ja välikaameratega on Teil täielik kontroll kõikjalt kus viibite. Ööpäevaringse reaalajas videopildi ja teavituste abil saate teada, mis toimub kodus, kõik läbi Yale View rakenduse.

Igapäevaelu on tehtud lihtsamaks

Ole teadlik, mis toimub teie kodus 24/7. Meie Wi-Fi 360° pöördkaamera abil saate märguandeid liikumistest ja liigutada kaamerat 360° ning üles-alla, et näha oma kodu igat nurka.Kaamera on täielikult hallatav rakenduse Yale View kaudu. Lisafunktsioonideks on kaamerapildi jagamine sõpradega, pidev liikumise tuvastamine ja salvestamine ning kuni nelja Yale kaamera grupeerimine.Lisaks suurepärasele kasutuskogemusele, töötab kaamera häälassistendiga, muutes kaasaegse kiire elu natukene lihtsamaks.

Tutvu tootega >>

Täielik meelerahu

Olge teadlik sellest, mis kodus toimub isegi siis, kui olete eemal. Vestelge oma lähedastega reaalajas kõikjalt ja saage teavitusi, kui nad on turvaliselt koju jõudnud.Kaamera on täielikult hallatav rakenduse Yale View kaudu. Lisafunktsioonideks on kaamerapildi jagamine sõpradega, pidev liikumise tuvastamine ja salvestamine ning kuni nelja Yale kaamera grupeerimine.Lisaks suurepärasele kasutuskogemusele, töötab kaamera häälassistendiga, muutes kaasaegse kiire elu natukene lihtsamaks.

Tutvu tootega >>

Teadke, kes astuvad läbi, kui teid pole kodus

Meie Wi-Fi Valguse ja Alarmiga Esiukse kaameraga saate tänu liikumistuvastusele ja reaalajas toimuvale vestlusele rääkida ning näiteks paluda kulleril teie pakk naabri juurde jätta.Kaamera on täielikult hallatav rakenduse Yale View kaudu. Lisafunktsioonideks on kaamerapildi jagamine sõpradega, pidev liikumise tuvastamine ja salvestamine ning kuni nelja Yale kaamera grupeerimine.Lisaks suurepärasele kasutuskogemusele, töötab kaamera häälassistendiga, muutes kaasaegse kiire elu natukene lihtsamaks.

Tutvu tootega >>

Olge kindel, et teie kodu on koguaeg kaitstud

Te ei saa alati valvel olla, kuid meie Wi-Fi 4MP Professionaalne Välikaamera saab. Kõrgresolutsiooniga reaalajas vaatamise ja täiustatud öövaate abil näete kõike selgelt, olenemata kellaajast või ilmastikuoludest. 
Kaamera on täielikult hallatav rakenduse Yale View kaudu. Lisafunktsioonideks on kaamerapildi jagamine sõpradega, pidev liikumise tuvastamine ja salvestamine ning kuni nelja Yale kaamera grupeerimine.Lisaks suurepärasele kasutuskogemusele, töötab kaamera häälassistendiga, muutes kaasaegse kiire elu natukene lihtsamaks.

Tutvu tootega >>